Skip over navigation | Sla menu over

Onze werkwijze

Wij vinden het belangrijk om onze klanten door en door te kennen. Wij staan tenslotte borg voor u, zonder verdere garanties uwerzijds. Daarom besteden wij bij aanvang veel tijd en aandacht aan u. Als u eenmaal klant bent, dan werkt de bestede aandacht in uw voordeel. U regelt dan snel en gemakkelijk de garanties die u nodig hebt.

Klant worden

Voor wij uw bedrijf bezoeken stuurt u ons de laatste drie jaarrekeningen van uw bedrijf toe en zo mogelijk de plannen van de onderneming. Onze relationship manager neemt die door en gaat dan een gesprek met u aan om meer inzicht te krijgen in uw activiteiten, het management en de structuur van uw bedrijf, de marktpositie, de vooruitzichten en andere relevante aspecten.

Op grond van de verzamelde gegevens maakt de relationship manager een voorstel dat binnen Nationale Borg wordt besproken en getoetst aan het acceptatiebeleid. De totale duur van het traject bedraagt gemiddeld drie weken, afhankelijk van de complexiteit ervan.

Vaak komt het contact met een relatie tot stand via de huisbankier. In zulke gevallen vindt een relatie het vaak eenvoudiger om de bank toestemming te geven haar analyses met ons te delen. Dat scheelt veel werk en bekort het traject.

Als u klant bent

Als u eenmaal klant bent regelt u uw garanties snel en gemakkelijk met uw vaste relationship manager en/of maakt u gebruik van Borgonline. Hierin kunt u 24 uur per dag nieuwe garanties aanvragen en uw bestaande garanties beheren.

Wilt u meer weten over onze manier van werken of over de garanties die wij kunnen verlenen, neem dan gerust contact met ons op een van onze relationship managers.

Nieuws

S&P bevestigt A- rating

19 januari 2012
In het rapport wordt gewezen op de sterke punten van Nationale Borg: · Een sterk en stabiel resultaat op de risicotekening · De lees meer

Op eigen rekening ziektewet uitvoeren moet bedrijfsleven miljoenen opleveren

19 januari 2012
Succesformule uitzendsector nu ook beschikbaar voor andere sectoren Nationale Borg, specialist in bankgaranties en herverzekering, en Acture lees meer

Nationale Borg introduceert de WGA garantie

4 oktober 2011
Vanaf 1 januari voert Nationale Borg een nieuwe garantie voor bedrijven die eigen risicodrager willen worden voor de Nederlandse WGA lees meer

Nationale Borg presenteert jaarcijfers 2010

22 maart 2011
Nationale Borg-Maatschappij heeft over 2010 een netto winst geboekt van € 17,9 miljoen, tegen € 7,6 miljoen in 2009. De stijging is het gevolg lees meer

Paul Daas wordt Operational Manager

28 januari 2011
Met ingang van 1 februari neemt Paul Daas nieuwe verantwoordelijkheden binnen onze organisatie op zich. Als Operational Manager krijgt hij onder lees meer

Bekijk het archief