Pas als je je grenzen kent, kun je ze oversteken

DE SPECIALISTEN VAN HET TEAM GARANTIES

Ons team in Belgie bestaat uit relationship managers die worden ondersteund door risk managers en administratief medewerkers.


Vincent Ascoop
Country Manager Belgium
Telefoon (03) 285 98 87
vincent.ascoop@nationaleborg.be

Relationship Management


Chris De Vos
Principal Relationship Manager
Telefoon (03) 285 98 98
chris.de.vos@nationaleborg.be

Yvan De Boeck

Relationship Manager
Telefoon (03) 285 98 86
yvan.deboeck@nationaleborg.be

Caroline Freni
Relationship Manager
Telefoon (03) 285 98 84
caroline.freni@nationaleborg.be

Christophe Ullens de Schooten

Relationship Manager
Telefoon (03) 285 98 94
christophe.ullens@nationaleborg.be

Vanessa Van Hulle
Relationship Manager
Telefoon (03) 285 98 96
vanessa.van.hulle@nationaleborg.be

Risk Management


Eric Verbiest
Senior Risk Manager
Telefoon (03) 285 98 88
eric.verbiest@nationaleborg.be

Dirk van Schelstraete
Senior Risk Manager
Telefoon (03) 285 98 88
dirk.van.schelstraete@nationaleborg.be

Administratie


Britt Cuvillier
Senior Account Manager
Telefoon (03) 285 98 83
britt.cuvillier@nationaleborg.be

Liesbeth Kloeck

Administratief Medewerker
Telefoon (03) 285 98 81
liesbeth.kloeck@nationaleborg.be

Zoë Smets

Administratief Medewerker
Telefoon (03) 285 98 93
annelies.ferlin@nationaleborg.be