DE SPECIALISTEN VAN HET TEAM GARANTIES

Ons team in België bestaat uit relationship managers die worden ondersteund door risk managers en administratief medewerkers.


Vincent Ascoop
Country Manager Belgium
Telefoon (03) 285 98 87
vincent.ascoop@libertymutual.com

Relationship Management


Chris De Vos
Principal Relationship Manager
Telefoon (03) 285 98 98
chris.de.vos@libertymutual.com

Yvan De Boeck

Relationship Manager
Telefoon (03) 285 98 86
yvan.deboeck@libertymutual.com

Caroline Freni
Senior Relationship Manager
Telefoon (03) 285 98 84
caroline.freni@libertymutual.com

Tanguy Rodrigues
Junior Relationship Manager
Telefoon (03) 285 98 89
tanguy.rodrigues@libertymutual.com

Christophe Ullens de Schooten

Relationship Manager
Telefoon (03) 285 98 94
christophe.ullens@libertymutual.com

Vanessa van Hulle
Relationship Manager
Telefoon (03) 285 98 96
vanessa.van.hulle@libertymutual.com

Risk Management


Eric Verbiest
Senior Risk Manager
Telefoon (03) 285 98 88
eric.verbiest@libertymutual.com

Dirk van Schelstraete
Senior Risk Manager
Telefoon (03) 285 98 88
dirk.van.schelstraete@libertymutual.com

Administratie


Britt Cuvillier
Senior Account Manager
Telefoon (03) 285 98 83
britt.cuvillier@libertymutual.com

Liesbeth Kloeck

Administratief Medewerker
Telefoon (03) 285 98 81
liesbeth.kloeck@libertymutual.com