De specialisten van het team Garanties

Ons team in Nederland bestaat uit relationship managers die worden ondersteund door account managers en administratief medewerkers.


Kariem Eliasar
Head of Surety Netherlands
Telefoon (020) 553 3910
kariem.eliasar@libertymutual.com

Guarantee Operations


Linda van Riebec
Global Service Center Consultant EMEA
Telefoon (020) 553 3940
linda.van.riebec@libertymutual.com

Construction, Capital Goods, Offshore, Energy & Diversified

Daan Weggemans
Surety Underwriting Manager
Telefoon (020) 553 3975
daan.weggemans@libertymutual.com

Robin de Haan
Senior Surety Underwriter
Telefoon (020) 553 3919
robin.dehaan@libertymutual.com

Stefan Sander
Senior Surety Underwriter
Telefoon (020) 553 3955
stefan.sander@libertymutual.com

Ruben Verburg
Surety Underwriter
Telefoon (020) 553 3979
ruben.verburg@libertymutual.com

Theo Wouda
Senior Surety Underwriter
Telefoon (020) 553 3952
theo.wouda@libertymutual.com

Suzanne Dargel

Senior Surety Underwriting Assistant
Telefoon (020) 553 3927
suzanne.dargel@libertymutual.com

Fleur Langkemper
Senior Surety Underwriting Assistant
Telefoon (020) 553 3993
fleur.langkemper@libertymutual.com

Robin Limmen
Senior Surety Underwriting Assistant
Telefoon (020) 553 3941
robin.limmen@libertymutual.com

Joke Scheurman
Senior Surety Underwriting Assistant
Telefoon (020) 553 3945
joke.scheurman@libertymutual.com

Leon Bakker
Surety Underwriting Assistant
Telefoon (020) 553 3929
leon.bakker@libertymutual.com

Lillian Pelser
Surety Underwriting Assistant
Telefoon (020) 553 3928
lillian.pelser@libertymutual.com

Transport & Logistics


Masha Kuijper
Surety Underwriting Manager
Telefoon (020) 553 3958
masha.kuijper@libertymutual.com

Eric Hoogerwerf
Surety Underwriter
Telefoon (020) 553 3953
eric.hoogerwerf@libertymutual.com

Marc Vader
Senior Surety Underwriter
Telefoon (020) 553 3978
marc.vader@libertymutual.com

Martijn Verwijs
Surety Underwriter
Telefoon (020) 553 3938
martijn.verwijs@libertymutual.com

Aletta Kelatow
Senior Surety Underwriting Assistant
Telefoon (020) 553 3976
aletta.kelatow@libertymutual.com

Rennie Stienstra
Senior Surety Underwriting Assistant
Telefoon (020) 553 3947
rennie.stienstra@libertymutual.com

Marja Ruurs
Surety Underwriting Assistant
Telefoon (020) 553 3946
marja.ruurs@libertymutual.com

Sabrine Tachikirt
Surety Underwriting Assistant
Telefoon (020) 553 3943
sabrine.tachikirt@libertymutual.com