De specialisten van het team Garanties

Ons team in Nederland bestaat uit relationship managers die worden ondersteund door account managers en administratief medewerkers.


Kariem Eliasar
Commercieel Directeur Garanties Nederland
Telefoon (020) 553 3910
kariem.eliasar@libertymutual.com

Guarantee Operations


Linda van Riebec
Principal
Telefoon (020) 553 3940
linda.van.riebec@libertymutual.com

Construction, Capital Goods, Offshore, Energy & Diversified

Daan Weggemans
Principal Relationship Manager
Telefoon (020) 553 3975
daan.weggemans@libertymutual.com

Robin de Haan
Senior Relationship Manager
Telefoon (020) 553 3919
robin.dehaan@libertymutual.com

Stefan Sander
Senior Relationship Manager
Telefoon (020) 553 3955
stefan.sander@libertymutual.com

Ruben Verburg
Relationship Manager
Telefoon (020) 553 3979
ruben.verburg@libertymutual.com

Theo Wouda
Senior Relationship Manager
Telefoon (020) 553 3952
theo.wouda@libertymutual.com

Suzanne Dargel

Account Manager
Telefoon (020) 553 3927
suzanne.dargel@libertymutual.com

Fleur Langkemper
Account Manager
Telefoon (020) 553 3993
fleur.langkemper@libertymutual.com

Robin Limmen
Account Manager
Telefoon (020) 553 3941
robin.limmen@libertymutual.com

Joke Scheurman
Account Manager
Telefoon (020) 553 3945
joke.scheurman@libertymutual.com

Leon Bakker
Administratief Medewerker
Telefoon (020) 553 3929
leon.bakker@libertymutual.com

Lillian Pelser
Administratief Medewerkster
Telefoon (020) 553 3928
lillian.pelser@libertymutual.com

Transport & Logistics


Masha Kuijper
Principal Relationship Manager
Telefoon (020) 553 3958
masha.kuijper@libertymutual.com

Eric Hoogerwerf
Relationship Manager
Telefoon (020) 553 3953
eric.hoogerwerf@libertymutual.com

Marc Vader
Senior Relationship Manager
Telefoon (020) 553 3978
marc.vader@libertymutual.com

Martijn Verwijs
Relationship Manager
Telefoon (020) 553 3938
martijn.verwijs@libertymutual.com

Aletta Kelatow
Account Manager
Telefoon (020) 553 3976
aletta.kelatow@libertymutual.com

Rennie Stienstra
Account Manager
Telefoon (020) 553 3947
rennie.stienstra@libertymutual.com

Marja Ruurs
Administratief Medewerkster
Telefoon (020) 553 3946
marja.ruurs@libertymutual.com

Sabrine Tachikirt
Administratief Medewerkster
Telefoon (020) 553 3943
sabrine.tachikirt@libertymutual.com